• ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

• Wakacyjny odpoczynek nieubłaganie dobiega końca. Już niebawem rozbrzmi pierwszy dzwonek. 4 września 2023 roku (najbliższy poniedziałek) nowy rozdział nauki zainaugurujemy okolicznościową mszą świętą w parafialnym kościele w Mójczy. Początek nabożeństwa o godzinie 10. Godzinę później uczniowie spotkają się z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami w budynku szkoły.

Tegoroczne wakacje były rekordowo długie. Wszystko za sprawą kalendarza szkolnego, który tym razem ułożył się wyjątkowo korzystnie. Nieco więcej wolnych dni uczniowie zyskaliśmy już w czerwcu, dzięki wcześniejszemu zakończeniu roku szkolnego. Dodatkowo początek września przyniósł kolejne trzy. Łącznie to aż 72 dni odpoczynku!

Uczniom powracającym do szkolnych ław życzymy, aby dłuższe ładowanie akumulatorów dało wymierne efekty w postaci jak najlepszych wyników w nauce, licznych sukcesów i zaangażowania w podejmowane działania.