• CZAS NA PIERWSZY DZWONEK...

     • Wakacje, wakacje i... początek roku szkolnego. Ponaddwumiesięczny odpoczynek dobiega końca. Czas na pierwszy dzwonek. Już 1 września 2021 roku (najbliższa środa) nowy rozdział nauki zainaugurujemy okolicznościową mszą świętą w parafialnym kościele w Mójczy. Początek nabożeństwa o godzinie 9. Godzinę później uczniowie spotkają się z wychowawcami poszczególnych oddziałów w zaciszu wyznaczonych sal lekcyjnych. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym na teren placówki wejść będą mogli tylko uczniowie. Wyjątek stanowią Rodzice przedszkolaków i wychowanków "zerówki", którzy będą mogli towarzyszyć swoim Pociechom podczas spotkania z wychowawcą.

       

      PRZYDZIAŁ SAL LEKCYJNYCH NA ROK SZKOLNY 2021/2022:

       

      klasa 1 - sala 3

      klasa 2 - sala 7

      klasa 3 - sala 27

      klasa 4 - świetlica

      klasa 5 - sala 23

      klasa 6 - sala 22

      klasa 7 - sala 28

      klasa 8 - sala 20

       

      Nowy rok szkolny to każdorazowo nowe obowiązki i zobowiązania, nieraz nowi nauczyciele czy przedmioty. To także kolejna partia materiału edukacyjnego do przyswojenia i umiejętności do opanowania. To też pokaźna dawka godnych zapamiętania na długie lata wspaniałych chwil.

      Wszystkim naszym uczniom życzymy, aby rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 był czasem owocnej nauki oraz odkrywania i rozwijania własnych talentów.